O nás | Dan & Syn

Poznejte nás

Jsme rodinná firma, která se rozhodla dokázat, že i obchod s ojetými vozy se dá dělat férově, lidsky a kvalitně. V našem areálu proto najdete jen vozy s prověřeným technickým stavem, který pečlivě kontroluje náš zkušený mechanik a narazíte u nás pouze na prodejce, kteří věří ve stejnou myšlenku - že místo počtu prodaných aut by na prvním místě měl být počet kladných hodnocení, doporučení a hlavně šťastných zákazníků, co u nás našli vůz, který skutečně hledali.

Dan Lavrinčik
zakladatel a majitel

Pár slov majitele

"V roce 2013 jsme si splnili sen vybudovat autocentrum, po kterém se budete procházet s úsměvem na tváři, zabraní do rozhovoru s příjemným prodejcem. Baví nás vaše nadšení z nového vysněného auta a jsme rádi, když vás překvapí atmosféra rodinné firmy, která pro vás zařídí cokoli, co jen umí. Dokázali jsme, že tento byznys jde dělat i lidsky a důstojně a rádi o tom přesvědčíme i vás."

Naše autocentrum se rozrůstá!

Neustále rosteme, a tak do našeho rodinného autocentra hledáme nové kolegy. Spojte svou vášeň pro automobily s obchodním duchem a pomáhejte našim klientům psát nové příběhy s našimi prověřenými vozy.

Naše desatero rodinného autobazaru

1.

Fajn lidé

Pracují u nás příjemní lidé s férovým jednáním a milým vystupováním, kteří se nehoní za čísly prodejů, ale snaží se poradit a pomoci.

2.

Férové podmínky

Neschováváme žádné poplatky a vše si můžete přečíst předem - třeba reklamační řád (součást VOP) nebo ukázku kupní smlouvy.

3.

Prémiová kvalita

Specializujeme se na vozy vyšší kvality, obvykle koncernových značek. To poznáte na první pohled, když vejdete do areálu autocentra.

4.

Důkladná kontrola

Jsme alergičtí na stočené kilometry, skryté vady a další nástrahy. Máme proto velmi důkladný proces vstupní kontroly. A když už se nám něco nepovede, postavíme se tomu čelem a postaráme se o vás.

5.

Transparentnost

Jakékoli nejistoty pro váš klid rádi znovu ověříme přímo před vámi - zajistíme pro vás výpis historie vozu, kontrolu VIN kódu a ručíme za najeté kilometry. Děláme naše autocentrum takové, jaké bychom sami chtěli navštívit.

6.

Služby od A do Z

Poradíme vám s výběrem, zajistíme přepis vozu, zařídíme vám výhodné financování a pojištění s maximálními slevami, nabízíme také prodej autodoplňků či výkup vozu.

7.

Vlastní autoservis

V areálu autocentra na Borku najdete také profesionálně vybavený autoservis s kompletní nabídkou služeb a se slevami pro naše zákazníky a s řešením prodloužených záruk.

8.

Nejlepší bazar v jižních Čechách

V roce 2014 jsme za naši snahu dělat prodej ojetých vozů férově a kvalitně získali ocenění “Nejlepší autobazar v jižních Čechách”, které udělili poslouchači rádia KISS Jižní Čechy.

9.

Příjemné prostředí

Jsme rodinná firma a snažíme se, abyste se tak u nás i cítili - ať už díky přístupu lidí, prostředí celého areálu nebo třeba díky dobré kávě.

10.

Jsme lokální, ale rosteme

Nejsme velikáni světa autobazarů, ale sledujeme evropské trendy a snažíme se pro vás vylepšit vše, co jde - zvyšujeme množství a rozmanitost nabízených vozů, přesunuli jsme v roce 2018 autobazar pod střechu - do centrály autosalonu na Borku, rozšiřujeme sortiment autodoplňků a služeb. Od června 2023 nás nově najdete i v Klatovech v Plzeňském kraji, kde kromě zánovních vozů máme v nabídce i čtyřkolky a motocykly. Stejný sortiment naleznete také na naší centrále na Borku. To jediné, co zůstává, je naše myšlenka férového a příjemného rodinného autocentra.